Korzystając z naszych usług zgadzasz się na instalacje plików ciasteczek, bez których nie jest to możliwe.ZAMKNIJ

♥ Randki - Portal Randkowy Bezpłatny - serwis randkowy - czat - Randka ♥

Wrocław

Pages : | 1 | 2 |Mieszkam w Hanowerze w Niemczech.

Mogę porozumiewać się w języku niemieckim i angielskim. Niestety nie mogę komunikować się w języku polskim. Ale P (...)
Spokojny, poukładany facet. Miły szanujący kobiety aczkolwiek samotny...Interesuję się medycyną i bardzo lubię pomagać ludziom. W wolnym czasie staram się wykonywać swoje hobby tzn militaria w szerokim tego słowa znaczeniu (...)Kiedy z serca płyną słowa
Uderzają z wielką mocą
Krążą blisko wśród nas ot tak
Dając chętnym szczere złoto

I dlatego lubię mówić z Tobą
I dlate (...)Hej :). Jestem pozytywnie nastawionym człowiekiem. Wierzę w siebie i w innych. Cenię w życiu dobro, uczciwość, szacunek, równowagę. Zapraszam :)


Jestem jaka jestem potrafie sie powyglupiac posmiac ale i powaznie porozmawiac...
Nie toleruje klamstwa zdrady i zabawy innymi ludzmi dla tego tez ni (...)


Jestem zrównoważoną,aczkolwiek wesołą i towarzską,samotną kobietą.Lubię ogród,kwiaty,porządek w domu,taniec,śpiew.Rycerz, kuglarz, ex-airsoftowiec, prawie cały czas noszący się na wojskowo, aczkolwiek "garniaka" się nie boję. Niepoprawny optymista, zdecydowany war (...)


Szukam samotnej dziewczyny, do stworzenia szczęśliwego stałego związku! :) Z Charakteru jestem spokojnym, miłym chłopakiem, z poczuciem humoru, lubię (...)


Potrafię wszystkiemu się oprzeć, z wyjątkiem pokusy....Życie trzeba przeżyc tak, by wstyd było opowiadac, a miło wspominac.Jak Kogoś Kochasz Nie Odpuszczaj Bo Będziesz Żałował Trzeba Walczyć Dalej :DTworze Historie inni musza na nia czekac!
Nie chce współczuć nikomu tak jak i nie chce współczucia, wierze że sam wybieram w jakich drepczę tu butac (...)MAM NA IMIĘ PATRYCJA. Szukam kawalera.

BEZPŁATNA REJESTRACJA
Adres email

Twój LOGIN

Wybierz hasło

Jesteś

szukanie

Twoja data urodzenia


FacebookTwitter

a