Korzystając z naszych usług zgadzasz się na instalacje plików ciasteczek, bez których nie jest to możliwe.ZAMKNIJ

♥ Randki - Portal Randkowy Bezpłatny - serwis randkowy - czat - Randka ♥

lubelskie

Pages : | 1 | 2 |


Dlatego zdecydowalam sie na ten profil boszukam kogos z kim mogla bym pogadacNie jestem pusta lalką która patrzy na grubość portfela,nie potrzebuję drogich prezentów ,restauracji nie musisz jeździć super bryka.....wystarczy żeb (...)


Jestem osobą wolną, niezależną, pogodną i uśmiechniętą.
Nie szukam przygody. Panom żonatym i w seperacji dziękuję:)


szukam miłości


Przepraszam za brak zdjęcia ale moje zdjęcia są wszędzie odrzucane zastanawia mnie tylko dlaczegomówie odrazu :) seks oferty mnie nie interesuja :)


Szukam partnera który kocha dzieci, i potrafi pokochać czyjeś jak własne. Szukam kogoś kto nie będzie mnie okłamywał, kogoś kto opiera związek na wzaj (...)


Hmmm.... Paradoksalnie, żeby się zmienić, lepiej mieć poczucie, że dobrze jest tak, jak jest, i w zasadzie nic nie trzeba zmieniać. W przeciwnym ra (...)


Niczego nie szuka.Hej ! Szukam osoby z którą można fajnie porozmawiać:)Chciałabym poznać kogoś o silniejszym charakterze od mojego. Kogo nie zdominuję. Kogoś kto nie będzie mnie pytał o zdanie, kto powie mi, że będzie tak (...)


nie mlody juz kawaler bez nalogow kulturalny i wrazliwy mily i spokojny poznam dziewczyne samotna przygody mnie nie interesuja tylko kobiety wolne me (...)Szukam partnera,na stałe
Opowiedzialnego i szczerego.MIŁA I SYMPATYCZNA PANNA POZNA PRZYJACIELA, KTÓRY BYĆ MOŻE OKAŻE SIĘ DRUGĄ POŁÓWKĄ.


-Jestem wytrzymały i cierpliwy.podatny na melancholię i smutek, rzadko cieszę się bez powodu. Jestem wierny zasadom. Umiem godnie zachować się w każde (...)

BEZPŁATNA REJESTRACJA
Adres email

Twój LOGIN

Wybierz hasło

Jesteś

szukanie

Twoja data urodzenia


FacebookTwitter

a