Korzystając z naszych usług zgadzasz się na instalacje plików ciasteczek, bez których nie jest to możliwe.ZAMKNIJ

♥ Randki - Portal Randkowy Bezpłatny - serwis randkowy - czat - Randka ♥

łódzkie

Pages : | 1 | 2 |Jestem naturalna kobieta która nie ma kompleksów, ma kilka zmarszczek, i figurę ma jaką ma [drobna], nie chodzę z nosem w chmurach:Wrażliwa i czuła,en (...)Zaczynam od nowa i szukam przygody i być może coś poważnego?Jestem samotny, chcę poznać miłą dziewczynę na dobre i na złe.... :)


chciałbym zmienić życie o 180stopni z dnia na dzień czy jest ktoś taki szalony jak ja nawet zmienić region polski pozdrawiam


dla chcącego nic trudnego


Szukam tego jednego jedynegoJestem osobą miłą,sympatyczną,spokojną,szczerą.:-)Interesuje sie muzyka,podróże,film,góry.


Tylko konkretne kobiety które wiedzą co chcą, jeśli szukasz miłości nie pisz.


Jeśli chcesz zobaczyć jaka jestem ,chcesz mnie poznać i dowiedzieć się więcej-to napisz


Kolejna flaszka w tle trzask szkla obok kolezanka poszla jebac sie jak szklanka pijacki belkot laczy w pary ludzi ale widze ze tu wiekszosc to same ch (...)


Lubię uszczęśliwiać kobiety,jak są szczęśliwe to na świecie jest wtedy jakoś piękniej.Jestem na tym portalu ponieważ chce poznać jakąś miłą panią,może (...)Witam jestem na tym portalu zmyślą ze znajdę tu swoją drugą połówkę moźe byc biedny jak ja mozesz byc na wózku liczy się człowiek i jego wnętrze lecz (...)hmm.. . . nie posiadam 3 letniej gwarancji, ani gwarancji zwrotu kosztó w, nie dodaje skrzydeł, nie znam Goździkowej, ze mną Ci się nie upiecze, nie z (...)


Zagubieni w życia biegu, często nie zauważamy, że dopadła nas samotność, nie chcemy o tym myśleć i zastanawiać się nad tym dlaczego tak jest. Uciekamy (...)życie jest piekne tylko trzeba je docenic

BEZPŁATNA REJESTRACJA
Adres email

Twój LOGIN

Wybierz hasło

Jesteś

szukanie

Twoja data urodzenia


FacebookTwitter

a