Korzystając z naszych usług zgadzasz się na instalacje plików ciasteczek, bez których nie jest to możliwe.ZAMKNIJ

♥ Randki - Portal Randkowy Bezpłatny - serwis randkowy - czat - Randka ♥

kujawsko-pomorskie

Pages : | 1 | 2 |


Mogę tylko popisać...Witam.szukam kobiety skromnej,wesołej,miłej,sympatycznej.Moje zainteresowania to:wędkarstwo,jazda rowerem,poza tym jestem muzykiem gitarowym,komponuje (...)szukam stałego związku .Dobry?hm...z chrakteru,usmiechniety?hm...przewaznie zawsze,smutny?hm...kiedy jest mi zle,przystoiny?hm...kazdy mysli co chce:-)mam na ciebie chrapke j (...)Jestem miłym sympatycznym uczciwym romantycznym facetem z bardzo dużym poczuciem humoru. Myślę że znajdę tutaj nowych znajomych a szczególnie uda mi s (...)Jestem jaka jestem i nikt tego nie zmieni szczesliwa mama;)szkam swojego milosci i zwosku .Hej wszyscy przystojniacy mam nadzieję że poznam na tym portalu miłego zabawnego chłopaka, który będzie miły czuły kochany uczuciowy i będzie miał dob (...)
......nudny,zakompleksiony,strachliwy,gadatliwy,podstępny,bezwzględny,kontrowersyjny,aspołeczny,oziębły,wulgarny,zawistny,niekulturalny,prymitywny,wąt (...)Szukam normalnej dziewczyny :) , nie ideału . Sam nie jestem ideałem ;) ,mam wady i zalety jak każdy , bo kto ich niema . Jestem po prosu normalnym fa (...)


Nigdy nie wolno nam rezygnować z poszukiwania Miłości.Ten kto przestaje szukać, przegrywa życie.Bierz od swiata to,co ci daje ale nie domagaj sie tego,czego dac nie chce,Natomiast prosic mozesz zawsze.(zainteresowany zostaw numerSzukam sensu życia i nie mogę odnaleźć a ludzie za bardzo nie lubią rozmawiać na ten temat. Jestem nieśmiały, nieufny i lubię proste życie domatora.
(...)

BEZPŁATNA REJESTRACJA
Adres email

Twój LOGIN

Wybierz hasło

Jesteś

szukanie

Twoja data urodzenia


FacebookTwitter

a