Korzystając z naszych usług zgadzasz się na instalacje plików ciasteczek, bez których nie jest to możliwe.ZAMKNIJ

♥ Randki - Portal Randkowy Bezpłatny - serwis randkowy - czat - Randka ♥

warmińsko-mazurskie

Pages : | 1 | 2 |


Zwykła - niezwykła kobieta bynajmniej realna a nie wirtualna 😊


Podobają mi się faceci z tatuażamiJestem romantycznym mężczyzną lubiącym wyjątkowy kolor oczu. Lubię patzreć w gwiazdy i jeść kolacje w miłym towarzystwie.Lubię zwierzęta, pływać na ba (...)Czesc!Szukam Dziewczyny(Kobiety)Na reszte zycia.Jestem dość przystojnym ,skromnym chłopakiem o niebieskich oczach ciemnych blad włosach mam 188 cm wzrostu bardzo lubie poznawać nowych i ciekawych (...)poszukuję osoby która zapewni mi bezpieczeństwo i szczęście ,Z wykształcenia magister politologii, pracuję jako analityk internetowy w trybie telepracy. Od urodzenia jestem niepełnosprawny ruchowo w stopniu znac (...)
Zycie jest piekne a zarazem krutkie i szybko przemija.Trzeba korzystac z życia puki jest nato czas.Powod jest prosty. Mam dosc samotnosci,chce sie zakochac i byc kochanym.²Wychodzadz ponad mysli,mozna pzekroczyc sen oswiecie²


JEŚLI MASZ CHĘĆ NA ZNAJOMOŚĆ NAPISZ NA GG 7074081.szukam miłej ładnej , chętnej do spotkań .......:)Paniom bez zdjec podziekuje z miejsca !!!!Trochę roztrzepana,mila,bardzo lubię uśmiechać się i ludzi radosnych,optymistka z temperamentem,uwielbiam zapach lawendy.Jestem ciekawa,lubię poznawać (...)

BEZPŁATNA REJESTRACJA
Adres email

Twój LOGIN

Wybierz hasło

Jesteś

szukanie

Twoja data urodzenia


FacebookTwitter

a