♥ Randki - Portal Randkowy Bezpłatny - serwis randkowy - czat - Randka ♥

O ProxiMEETY.pl i ogólnie o chacie internetowym…

Najczęściej zadawane pytania:

 • Jak komfortowo czatować?
 • Postępuj odpowiedzialnie: w wirtualnym świecie jak w prawdziwym świeci musi być jakiś sens… Nie bądź pewny, że osoba z którą rozmawiałeś zaledwie 60 sekund to twoja druga połowa, należy być ostrożnym!

  Posługuj się tylko twoją nazwą użytkownika i opisem widocznym dla osoby z którą rozmawiasz i to gwarantuje twoją anonimowość anonimowość. Tylko ty decydujesz kiedy ujawnić swoje dane osobiste. Nie ujawniaj ich już na początku rozmowy zwłaszcza jeśli ktoś nalega i stara się cię do tego zmusić, a jedynie wtedy kiedy nabierzesz zaufania do osoby z którą rozmawiasz. Jak w prawdziwym świecie, musi minąć sporo czasu nim poznasz człowieka.

  Jeśli osoba z którą rozmawiasz jest nachalna czujesz, że cię okłamuje lub jest wulgarna, przerwij korespondencję od razu! Ponad to możesz dodać ten profil do swojej „czarnej listy” jeśli chcesz zakończyć kontakt z tą osobą!

  Rozmowa do niczego nie zobowiązuje! Przede wszystkim powinieneś się dobrze bawić!!!

  Pamiętaj, zanim zgodzisz się na spotkanie w prawdziwym świecie” zażądaj od tej osoby zdjęcia i numeru telefonu oraz poinformuj kogoś gdzie się wybierasz. Przez wygląd zewnętrzny i głos możesz rozpoznać czy spotykasz się z właściwą osobą.

  Z naszej strony, jeśli na jakiegoś użytkownika otrzymujemy powtarzające się skargi, możemy usunąć jego profil.

  BEZPŁATNA REJESTRACJA
  Adres email

  Twój LOGIN

  Wybierz hasło

  Jesteś

  szukanie

  Twoja data urodzenia


  FacebookTwitter

  1486